امام جعفر صادق (ع): محبوب ترین برادرانم نزد من کسی است که عیب های مرا به من به عنوان «هدیه» بازگوید.      
کد خبر: ۱۰۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به مناسبت روز خبرنگار؛
به مناسبت روز خبرنگار از جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه آران و بیدگل در گروه 840 موشکی شهید کبریایی تجلیل به عمل آمد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، به مناسبت فرارسیدن 17مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی و گرامیداشت مقام خبرنگار، آیین تجلیل از جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه آران و بیدگل در گروه 840 موشکی شهید کبریایی برگزار شد.

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در گروه 840 موشکی شهید کبریایی

در این آیین حجت الاسلام و المسلمین مولوی در خصوص مقام والا و تاثیرگذار خبرنگاران و اصحاب رسانه در دنیای امروز، گفت: خبرنگاری یکی از بزرگ‌ترین و ارزشمند ترین فعالیت ها در حال حاضر ا‌ست، زیرا رسانه های دشمن قوی عمل کرده و بسیاری از اطلاع رسانی ها به دست مخالفین و دشمنان اسلام صورت می‌پذیرد.
رئیس عقیدتی سیاسی گروه 840 موشکی در ادامه افزود: در جنگ نرم که دشمنان برای ما تعریف کردند، رسانه‌ها و خصوصا خبرنگاران نوک پیکان این جنگ هستند؛ بدین ترتیب، ارزش کار خبرنگاران، بیشتر نمود پیدا می‌کند.

در ادامه نعمت الله قبایی، مدیر مسئول آران‌وبیدگل نیوز ضمن تشکر از الطاف و حسن توجه همیشگی گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی به خبرنگاران، اظهار داشت: جای بسی خوشحالی است که گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی آران‌وبیدگل علاوه بر عرصه نظامی، در عرصه های مختلف فرهنگی شهرستان، بسیار عالی عمل کرده و این امر، وظیفه ما را دو چندان می‌کند که این فعالیت ها را تماما پوشش دهیم چرا که خبرنگاران، چشم جامعه هستند و وظیفه دارند دیده‌های خود را به مردم انعکاس دهند.

در ادامه امیر سرتیپ دوم مجتبی مصطفی‌زاده پس از تشکر و قدردانی از خبرنگاران برای آگاه‌سازی جامعه و برقراری ارتباط بین گروه ۸۴۰ موشکی با مردم تصریح کرد: درست آن زمان که مدافعین حرم، در جای جای جهان اسلام از دین مبین اسلام و امنیت ایران اسلامی درحال دفاع هستند، اصحاب رسانه و خبرنگاران نیز دوشادوش آنان، فعالیت می‌کنند.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی شهید کبریایی ضمن گرامی‌داشت یاد شهید خبرنگار محسن خزایی، گفت: ما به عنوان سرباز ولایت و سرباز نظام اسلامی و همه ی رزمندگان خط مقاومت و خط امنیتی و اسلامی، قدردان زحمات اصحاب رسانه در خصوص آگاه‌سازی جامعه در جبهه جنگ نرم و بالاتر از آن برای انجام فعالیت‌هایتان دوش به دوش رزمندگان در جنگ سخت، هستیم.

در پایان این آیین با اهدای هدایایی از زحمات اصحاب رسانه قدردانی شد.

آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در گروه 840 موشکی شهید کبریایی


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری