حضرت زهرا (س): هر گاه خیر به در خانه ام فرود آید ، آن را بر نمی گردانم.      
کد خبر: ۱۰۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در آیینی از 25 مبلغه مذهبی در مدارس آران و بیدگل تجلیل شد، مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در این آیین از فعالیت شش هزار ساعته 25 مبلغه مذهبی آران و بیدگل در مدارس خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، محمد معدن دار در آیین تجلیل از این مبلغان افزود: این مبلغان در بیش از 50 آموزشگاه دخترانه شهرستان مدیریت دینی و مذهبی دانش آموزان  رادر کنار مدیر به عهده داشتند.

آیین تجلیل از 25 مبلغ مذهبی مدارس آران و بیدگل برگزار شد

وی، تشکیل کارگروه، مشارکت مبلغان در برنامه ریزی فرهنگی مدارس،  برپایی گفتمان های دینی در مدارس و تهیه بنرهای مختلف مذهبی و قرآنی را از مهم ترین طرح های مبلغان مستقر در مدارس آران و بیدگل برشمرد.

وی اظهار داشت: پاسخ به شبهات دینی دانش آموزان و تشکیل جلسات پرسش و پاسخ از دیگر برنامه های مبلغان در مدارس است.

معدن دار با بیان اینکه بخش نامه شرح وظایف مبلغان و مدیران در طرح مدارس ابلاغ شده است، تصریح کرد: حضور مبلغان در مدارس، مدیریت دینی و مذهبی دانش آموزان در کنار مدیر مدرسه است.

وی با اشاره به اینکه فرهنگ تعامل بین مبلغ و دانش اموز در مدارس باید نهادینه شود گفت: با تعامل میتوان بهترین اهداف دینی و مذهبی را در دانش آموزان درونی کرد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل خاطر نشان کرد: حیطه وظایف مبلغان مذهبی در مدارس مشخص است بنابراین مدیران مدارس از مبلغان در نقش اصلی خود استفاده کنند.

در پایان این آیین از 25 مبلغه مذهبی مدارس آران و بیدگل تجلیل شد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری