امام جعفر صادق (ع): محبوب ترین برادرانم نزد من کسی است که عیب های مرا به من به عنوان «هدیه» بازگوید.      
کد خبر: ۱۰۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرهنگ دوم پاسدار مرتضی فرمانیان، در پيامی، روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه قلم و دانايی شهرستان تبريك گفت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، متنن پيام بدین شرح است:هفدهم مرداد: هر سال یادآور رشادتها و ایثار فرزندانی از ملت است که با سلاح قلم و بیان خود، شجاعت و مردانگی امتی را به تصویر می کشند. رزمندگان عرصه فرهنگی و رسانه که در سنگرهای داخلی و خارجی، و در صحنه های نبرد و خطر همچون رزمنده عملیاتی در خط مقدم نبرد حضور می یابند.
بر کسی پوشیده نیست که خبرنگاران دلاور ما در دفاع مقدس، جهت انعکاس اخبار جنگ و اخبار حماسه های صحنه های نبرد  حق علیه باطل بطور مستمر در خطوط مقدم جنگ حاضر بودند و بدون سلاح جنگی، مردانه مقاومت می کردند در این راستا قشر زحمت کش خبرنگار شهدای عزیزی را در عرصه خبرنگاری در دفاع مقدس تقدیم نموند و همزمان در مناطقی که مورد هجمه موشکی دشمن قرار می گرفت نیز، حضورشان باعث تقویت روحیه و به تصویر کشیدن مقاومت مردمی داشت.
همزمان با فعالیت های خبری داخل، عزیزان خبرنگار رسالت سنگین شان را در عرصه های خارجی و نشان دادن مظلومیت مردم سخت ستم جهان نیز قابل وصف است.
روزی را در سنگر های نبرد مسلمانان و مجاهدان افغانستان، و روز دیگر در کنار مردم حماسه ساز عراق و سوریه و یمن به وضوح نشان از صداقت وصف ناپذیر این عزیزان دارد.
و نباید از عزیزان خبرنگاری هم غافل باشیم که با دشواری و سختی، در تهیه خبر و گزارش های مراکز شیطان بزرگ در آمریکا و اروپا با همت بسیجی دارند.
و در این عرصه از جان خود مایه می گذارند و با عوامل استکبار که مانع انعکاس اخبار صحیح می شوند، مقابله می کنند و چه بسا برخی از این عزیزان دچار صدمات بیوتروریسمی نیز می شوند.
بر ما فرض است بر مصداق حدیث شریف رضوی:  
"لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکرالله عزوجل"
از عزیزان خبرنگار اعم از رسانه ملی ، رسانه های فرهنگی منطقه ای و محلی که هر کدام نقش بسیجی خود را در انتقال صحیح و صادقانه اخبار واقع بینانه به منصه ظهور می رساند، تقدیر و تشکر داریم .
امید است با الطاف الهی و دعای خیر حضرت صاحب الزمان (عج) در رکاب دفاع از ولایت رهبری و احقاق حقوق مردم عزیزمان و مظلومان جهان موفق و موید باشید.

سرهنگ دوم پاسدار مرتضی فرمانیان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری