امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۰۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: مردم در انتخابات به وظیفه خود عمل کرده و امروز نوبت دولت مردان است که به وظیفه خدمت‌رسانی به مردم عمل کنند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، آیت الله سید محمد موسوی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه تنها راه نجات انسان عبودیت و ترک معصیت است اظهار داشت: تحلیف رئیس جمهور و معرفی وزرا به مجلس شورای اسلامی پس از تنفیذ برگزار شد در حالی که مطالبه مردم ریشه‌کن کردن فقر و گرانی و مشکلات اقتصادی است.

نوبت دولت مردان است که به وظیفه خدمت‌رسانی به مردم عمل کنند

امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه مردم در انتخابات به وظیفه خود عمل کرده و امروز نوبت دولت مردان است که به وظیفه خدمت‌رسانی به مردم عمل کنند، افزود: مطالبه عمومی مردم در درجه دوم مبارزه با بی‌عدالتی بوده و مدیریت دولتی باید با بی‌عدالتی مقابله کند و مطالبه سوم ریشه‌کن کن مدیریت غلط برخی مسئولان است.

موسوی اعتیاد نقض قانون و غیره را برخی دیگر از گلایه‌های مردم است،خاطرنشان کرد: رئیس جمهور اعلام کرده افزایش تولید و اشتغال در دستور کار دولت دوازدهم قرار دارد و مردم نیز بر همین اساس انتظار عمل از سوی دولت دارند در حالی که امروز مراکز تولیدی در کشور دچار رکود شده و اشتغال متاسفانه در کشور بسیار بحرانی شده و بیکاری افزایش پیدا کرده است.

وی ضمن اشاره به وعده دولت در مورد مسکن مهر و اتمام آن در آذر و سپس تا پایان سال تصریح کرد: رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس جمهور رسیدگی به معیشت مردم، تعامل گسترده با دنیا و مقابله با سلطه طلبان را امور در دستور کار دولت دانست.

امام جمعه آران و بیدگل ضمن اشاره به 26 مرداد سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در سال 1369 ابراز داشت: لازم است از آزادگان تجلیل شود و مبادا این قهرمانان میدان ایثار فراموش شوند و لذا خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان نباید فراموش شوند زیرا آنان با این ایثار اسلام را بیمه کردند و تجلیل از آنان وظیفه همگانی که نماد استقامت ملت ایران هستند، است.

موسوی ضمن اشاره به جنایات آل سعود در عوامیه عربستان بیان کرد: آل سعود دست به جنایت دیگری زده و شهر عوامیه را به بهانه قدیمی بودن خانه‌های این شهر تخریب کرده و شیعیان حاضر در این شهر را متفرق می‌کند در حالی که عوامیه محل زندگی شهید آیت الله نمر بود و این حمله زمانی اتفاق افتاد که موصل توسط نیروهای مردمی اشغال شد و این حرکت آل سعود به معنی انتقام گرفتن است.

وی ضمن اشاره به جنایات داعش در افغانستان اذعان داشت: داعش در یکی از روستاهای افغانستان مردم شیعه این روستا را به شهادت رساند و جنایتی که داعش مرتکب شد کم نظیر است زیرا عده‌ای را سر بریده برخی دیگر نیز از بلندی پرت کرده و دختران جوان را به اسارت بردند.

امام جمعه آران و بیدگل ضمن انتقاد از درخواست کمک مسئولان محلی افغانستان در جهت کمک به مردم آن روستا و بی‌توجهی مسئولان ارشد این کشور تاکید کرد: لازم بود تا وزارت خارجه هیئتی در جهت رفع این معضل فرستاده تا اسرای آن ماجرا آزاد شوند و مرهمی بر دل مردم آن روستا باشد اما برخی سیاسیون به عنوان همدردی برای حادثه فرانسه شمع در سفارت فرانسه روشن کردند.

موسوی با بیان اینکه عامل حمله به روستا در افغانستان، آمریکا است، گفت: داعش متشکل از اوباش منطقه بوده و لذا نه شیعه و نه سنی است و به همین جهت جنایات آنان شامل شیعه و سنی شده و دست پرورده آمریکا و اسرائیل هستند و امید است شر آنان به خودشان بازگردد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری