امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ريیس اداره تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل گفت: با وجود همکاری بخش خصوصی شهرستان نمونه و الگوی شهر تعاونی هاست و با ۶۰ هزار عضو و نزدیک به ایجاد دو هزار فرصت شغلی به واقع تعاونی محور است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مرتضی رحیمی در جمع خبرنگاران، با تبریک آغاز هفته تعاون، اظهار کرد: در بحث ایجاد اشتغال با همکاری و همراهی بخش خصوصی وضعیت مطلوبی در شهرستان حاکم است اما در عین حال به دلیل تک قطبی بودن و تک محصولی بودن صنعت در آران و بیدگل کوچک‌ترین نوسان و مشکلی در اشتغال تاثیر مستقیم دارد.

دو سوم مردم آران و بیدگل عضو شرکت‌های تعاونی هستند

وی به وضعیت اشتغال و بیکاری در شهرستان اشاره کرد و گفت: بیش از ۹۰ درصد مردم اشتغال دارند ولی با این وجود نسبت آماری بیمه بیکاری نشان دهنده این است که با توجه به نواسانات بازار فرش آمار‌ها  ۱۵ درصد افزایش بیمه بیکاری را نشان می دهد.

رحیمی به آمار تعاونی‌ها اشاره کرد و گفت: نزدیک به ۳۵۰ تعاونی در سطح شهرستان وجود دارند و در سال جدید امیدواریم با پیشرفت خوبی که داشته ایم ۲۰ تعاونی جدید به این آمار اضافه کنیم.

وی همچنین از کسب عنوان تعاونی برتر ملی توسط شرکت تعاونی صالحات انجمن اسلامی علی آباد بخش مرکزی این شهرستان و همچنین کسب تعاونی برتر در دوازدهمین جشنواره تعاونی های استان اصفهان خبر داد و این افتخار را به جامعه تعاون، کار و تولید شهرستان تبریک گفت.

شایان ذکراست ۱۱ لغایت ۱۷شهریورماه به عنوان هفته تعاون نامگذاری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری