امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۰۶
گروه : مذهبی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول روابط عمومی نمایشگاه گفت: نمایشگاه معنوی روضه رضوان در سیزدهمین دوره برپایی در فضایی به وسعت 2 هزار متر مربع در مجموعه فرهنگی مذهبی خیمه گاه نوش آباد از اول محرم گشایش یافت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، جواد سنائی نوش آبادی اظهار داشت : نمایشگاه معنوی روضه رضوان در سیزدهمین دوره برپایی در فضایی به وسعت 2هزار متر مربع در مجموعه فرهنگی مذهبی خیمه گاه نوش آباد، با همت خدمتگزاران هیأت حسینی نوش‌آباد و با حضور پیر غلامان اباعبدالله الحسین(ع) و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل از اول محرم گشایش یافته و تا پایان ماه صفر پذیرای بازدید علاقه‌مندان می باشد.

گشایش بزرگترین نمایشگاه عاشورائی در شهر نوش‌آباد

وی افزود: هدف اصلی از برپایی این نمایشگاه ترویج فرهنگ ولایت، عاشورا و ملموس کردن وقایع صدر اسلام به ویژه برای جوانان است.

سنائی نوش آبادی تصریح کرد: در حال حاضر ارتباط مردم با امام حسین(ع) به منابع، مساجد، حسینیه ها و هیئت ها محدود می شود به همین دلیل تصمیم گرفتیم با اندکی تغییر در این مسیر تعداد مخاطبان امام حسین(ع) را زیادتر کنیم، بنابراین شیوه ای را انتخاب کردیم که هم سمعی و بصری باشد و هم پیر و جوان بتوانند از آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه روضه رضوان، در 30 غرفه پیش بینی شده است، ادامه داد: در این غرفه ها بخش هایی از تاریخ اسلام با استفاده از هنرهای تجسمی و به همراه صوت و تصویر روایت می شود.

شایان ذکر است، آئین خیمه کوبی عصر هشتم محرم الحرام و همچنین آیین سنتی مذهبی خیل عرب و خيمه برداري که در فهرست میراث معنوی کشور به ثبت‌رسیده‌است در عصر روز یازدهم محرم الحرام در مجموعه فرهنگی مذهبی خیمه گاه  هیأت حسینی نوش آباد برگزار می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری