امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دبیر ستاد احیاء امر به معروف شهرستان آران و بیدگل به مناسبت آغاز هفته امر به معروف و نهی منکر در مصلی نماز جمعه به ایراد سخنرانی پرداخت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، همزمان با ماه محرم و آغاز هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر، سرهنگ مرتضی فرمانیان، در جمع نمازگزارن نماز جمعه، به مهمترین معروفات و منکرات از لسان مقام معظم رهبری پرداخت و اظهار داشت: بزرگ‌ترین معروف‌ها در درجه‌ی اوّل عبارت است:  از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی؛ این امر به معروف است. معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم؛ هر کسی که در این راه تلاش کند، آمر به معروف است؛ حفظ عزّت و آبروی ملّت ایران، بزرگ‌ترین معروف است.

سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت آغاز هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر

وی در ادامه، اعتلای فرهنگ، سلامت محیط اخلاقی، سلامت محیط خانوادگی، تکثیر نسل و تربیت نسل جوان آماده‌ی برای اعتلای کشور، رونق دادن به اقتصاد و تولید، همگانی کردن اخلاق اسلامی، گسترش علم و فنّاوری، استقرار عدالت قضائی و عدالت اقتصادی، مجاهدت برای اقتدار ملّت ایران و ورای آن و فراتر از آن، اقتدار امّت اسلامی و تلاش و مجاهدت برای وحدت اسلامی؛ را از مهم‌ترین معروف‌ها برشمرد.

سرهنگ فرمانیان، ذکر کرد: نقطه‌ی مقابل اینها هم عبارت است از منکرها: ابتذال اخلاقی منکر است، کمک به دشمنان اسلام منکر است، تضعیف نظام اسلامی منکر است، تضعیف فرهنگ اسلامی منکر است، تضعیف اقتصاد جامعه و تضعیف علم و فنّاوری منکر است؛ از این منکرها باید نهی کرد.

دبیر ستاد احیاء امر به معروف شهرستان آران و بیدگل، همچنین به برخی منکرات احصاء شده در شهرستان از جمله موضوع طلاق در شهرستان، آسیب های عزاداری، موضوع حجاب و ... پرداخت.

 سرهنگ فرمانیان ضمن اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در بین مردم همگان را به وظیفه عمومی تذکر لسانی دعوت نمود.

سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل به مناسبت آغاز هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری