امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس شبکه بهداشت آران و بیدگل:
رئیس شبکه بهداشت آران و بیدگل از افتتاح مرکز فوریت‌های پزشکی آران و بیدگل تا سه ماه آینده خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مسعود دهقانی شب گذشته در حاشیه بازدید از طرح‌های آران و بیدگل عمرانی ضمن اشاره به طرح‌های عمرانی حوزه درمان شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: تاکنون بیمارستان ثامن با هفت هزار متر مربع زیربنا، بیمارستان امام حسن مجتبی با 13 هزار متر مربع زیربنا و اورژانس امام خمینی(ره) با پنج هزار متر مربع زیربنا، به ترتیب 40، 45 و 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

مرکز فوریت‌های پزشکی آران و بیدگل به بهره‌برداری می‌رسد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل از افتتاح مرکز فوریت‌های پزشکی تا سه ماه آینده خبر داد و بیان کرد: تا 2 ماه آینده بلوک زایمان با هزار و 200 متر زیربنا افتتاح می‌شود.

دهقانی ضمن اشاره به عملکرد مرکز فوریت‌های پزشکی آران و بیدگل تصریح کرد: در پنج سال اخیر تعداد ماموریت‌های این مرکز از سه هزار و 600 مورد به چهار هزار و 500 مورد افزایش یافته است.

وی فرهنگ‌سازی و تلاش کارکنان نیروی انتظامی را از دلایل کاهش تصادفات جاده‌ای دانست و افزود: به دنبال کاهش 5/9 برابری تصادفات جاده ای آران و بیدگل، تعداد ماموریت های مرکز فوریت‌های پزشکی نیز کاهش قابل ملاحظه ای داشته است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل با اشاره به طرح خیّرساز اورژانس امام خمینی(ره) گفت: تا سه ماه آینده بخش‌های اورژانس و آزمایشگاه این بیمارستان به بهره برداری می‌رسد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری