امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۲۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل به ریاست فرماندار آران و بیدگل در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، صبح امروز جلسه انتخاب اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل به ریاست ابوالفضل معینی‌نژاد، فرماندار آران و بیدگل و با حضور نمایندگان شورای اسلامی شهرها و بخش های مرکزی و کویرات در محل فرمانداری برگزار شد.

ترکیب هیئت رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل مشخص شد

طی این جلسه با رای مخفی اعضاء، محمدرضا اکرمیان به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل انتخاب شد.

ابراهیم معصومی به عنوان نائب رئیس و محمد رضا اسماعیلی به عنوان خزانه دار و جواد توحیدی راد به عنوان نماینده این شورا در شورای اسلامی استان  برگزیده شدند.

همچنین مهدی اسماعیل زاده به عنوان مسئول کمیسیون برنامه، بودجه و عمران شهری و روستایی و محمد جواد حجتی به عنوان سخنگو و مسئول کمیسیون حقوقی، فرهنگی و اجتماعی این شورا معرفی شدند.

فرماندار آران و بیدگل در این جلسه از اعضای این شورا خواست تا با همدلی، وفاق و وحدت، امور محوله را در سطح شهرستان و استان پیش ببرند.

معینی‌نژاد شوراهای اسلامی را بالاترین نمادهای مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: مهمترین اصل در شورا خدمت رسانی به مردم در سایه اتحاد و همدلی است و از شما می‌خواهم تا در کنار یکدیگر با اتحاد و کمک به یکدیگر  در راه خدمت به مردم قدم بردارید.

وی از زحمات و فعالیت‌های شورای اسلامی شهرستان در دوره قبل و دبیر آن احسان رضائی‌فر  تقدیر و تشکر نمود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری