امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از آزادسازی 50 هزار متر مربع از زمین های ملی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مجتبی آراسته در جمع با خبرنگاران، ارزش ریالی این زمین ها را حدود 50 میلیارد ریال اعلام و بر ادامه برخورد قاطع با متصرفان زمین های ملی مطابق قانون و با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی تاکید کرد.

50 هزار متر مربع از زمین های ملی در آران و بیدگل آزادسازی شد

وی با اشاره به آزادسازی 10 هکتار از زمین های ملی در شهرستان آران و بیدگل در سال گذشته توسط اداره راه و شهرسازی این شهرستان گفت: بیشتر این زمین ها، ویلا و ساختمان سازی شده بود که همه آنها با کمک نیروی انتظامی و نهادهای امنیتی تخریب و رفع تصرف شد.

رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل افزود: تصرف غیرقانونی زمین های ملی به یک فرهنگ نادرست تبدیل شده است که باید اطلاع رسانی و آگاهی بخشی برای کوتاه کردن دست واسطه ها و متصرفان مورد توجه قرار گیرد.

آراسته بیان کرد: حفاظت بیش از پیش از زمین های ملی به عنوان یکی از مصداق های بیت المال در دستور کار دولت قرار دارد، بطوری که 110 هزار مترمربع از این زمین ها طی سه سال گذشته در شهرستان آران و بیدگل آزادسازی شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری