امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار آران و بیدگل، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی این شهرستان تبریک گفت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی نژاد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان سرافراز عرصه نظم و امنیت عمومی و اجتماعی بخصوص شهدای ناجای شهرستان آران و بیدگل، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی با شعار «پلیس برای امنیت ، امنیت برای همه» را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی این شهرستان تبریک گفت.

امنیت و آسایش، هدیه ارزشمند نیروی انتظامی برای مردم

وی بیان داشت: نیروی انتظامی مقتدر جمهوری اسلامی ایران، با بهره گیری از رهنمودهای مقام عظمای ولایت(مدظله العالی) و ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و با توکل به خداوند متعال، اساسی ترین نقش را در ایجاد امنیت و نظم در جامعه بر عهده دارد

معینی نژاد ، امنیت و آسایش مردم را هدیه مهم و ارزشمند نیروی انتظامی به جامعه ذکر کرد و افزود: همکاری خوب مردم با نیروی انتظامی سرمایه و پشتوانه ای برای فعالیت مقتدرانه این نیروست.

وی خاطرنشان کرد: هفته نیروی انتطامی فرصتی ارزشمند برای تجلیل از سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیاری است که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمینه ساز استقرار سلامت اجتماعی و آسایش عمومی است.

فرماندار آران و بیدگل ادامه داد: نیروهای انتظامی با برقراری نظم و امنیت در جامعه آرامش، آسایش و اقتدار نظام را در عرصه های داخلی و جهانی فراهم کرده اند و در تمام دورانهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت های افتخارآمیزی داشته اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری