امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار آران وبیدگل،با تبریک فرا رسیدن ۱۵ مهر روز روستا اظهار داشت:روستاییان مظهر خود اتکایی و خودکفایی هستند و نقش این قشر از جامعه در عرصه های مختلف خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بی بدیل است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی نژاد افزود: روستائیان به عنوان محور حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور، بارزترین و مهمترین نقش را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اجرا نموده و شایسته والاترین تکریم‌ها و تقدیرها می باشند.


معینی نژاد توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایداردر روستاها را از جمله اولویت های اساسی در دولت تدبیر و امید ذکر و خاطر نشان کرد: در این مسیر با تاکید بر توسعه فضای کسب و کار در روستاها، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم شده است.

وی بیان داشت: بی شک یکی از مؤلفه های تأثیر گذار در افزایش عمران و آبادانی هر روستا ، وجود افراد کارآمد با وجدان کاری و احساس مسئولیت بالا می باشد و این مرهون خدمات و کمک های بی دریغ افرادی است که در راستای اهداف متعالی کشور اسلامی از هیچگونه کمک و تلاشی فرو گذار ننموده اند .

فرماندار آران و بیدگل ادامه داد:امید است با همسویی ، هم فکری ، هم گامی و هم نوایی مسوولان با تمام قدرت و توان سعی در رفع مشکل روستاییان نموده و مساعدت به وضعیت معیشت آنان همواره مدنظر قرارگیرد و شاهد تحول ، پویایی و توسعه همه جانبه روستاهای این شهرستان در سال «اقتصاد مقاومتی:تولید - اشتغال » باشیم.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری