امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۶۶
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
همزمان با هفته نیروی انتظامی؛
فرمانده انتظامی آران و بیدگل از برگزاری رژه موتورسواران قانومند در خیابان های سطح شهر آران و بیدگل همزمان با هفته نیروی انتظامی خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، سرهنگ مسعود سپهوند با اشاره به اینکه همزمان با هفته نیروی انتظامی رژه موتورسواران قانومند در خیابان های سطح شهر آران و بیدگل برگزار شد، اظهار داشت: در این رژه ۵۰ موتور سوار قانونمند شهرستان با حرکت در مسیر میدان های ۱۵ خرداد، میدان امام خمینی و میدان امام حسن(ع) هفته نیروی انتظامی را با پیام موتورسواری قانونمند گرامی داشتند.

تردد بیش از ۳۰ هزار موتور سوار در آران و بیدگل


وی افزود: ترویج فرهنگ استفاده صحیح و قانونی از موتور سیکلت و همچنین استفاده از کلاه ایمنی از اهداف اصلی برگزاری این رژه موتوری است که هر ساله در هفته نیروی انتظامی برگزار می شود.

فرمانده انتظامی آران و بیدگل با اشاره به تردد بیش از ۳۰ هزار موتور سیکلت در آران و بیدگل تصریح کرد: در اغلب تصادفات جرحی و فوتی سطح شهر یک طرف حادثه موتور سیکلت سوارها هستند.

وی رعایت نکردن قوانین راهنمایی و رانندگی و عدم استفاده از کلاه ایمنی را دلیل اصلی تصادفات موتوری در آران و بیدگل بیان کرد و گفت: امیدواریم استفاده از کلاه ایمنی به عنوان یک فرهنگ در جامعه شهری آران و بیدگل رعایت شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری