امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۶۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
گروه 40 نفره گردشگران لهستان روز یکشنبه در سفر به آران و بیدگل از آستان مقدس امامزاده هلال (ع) دیدن کردند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، این گروه متشکل از پزشکان و مهندسان این کشور پس از بازدید از جاذبه های استان یزد به حرم مطهر امامزاده هلال(ع) مشرف شدند و مورد استقبال و پذیرایی خادمان این آستان مقدس قرار گرفتند.

گردشگران لهستانی از امامزاده هلال آران و بیدگل دیدن کردند

یکی از این گردشگران گفت: بسیار مبهوت معماری بی نظیر، رنگ بندی و زیبایی این امامزاده شدم.

فیلیپ با اشاره به اینکه ایران برخلاف تبلیغات منفی، کشوری بسیار امن است، به خبرنگار ایرنا گفت: اگر بخواهم صادقانه با شما سخن بگویم، مردم لهستان به علت اخبار غیر واقعی که از طریق رسانه ‌های گروهی مبنی بر وجود بحران در منطقه خاورمیانه و ایران منتشر می‌شود، معمولاً برای سفر به ایران نگران هستند.

وی تصریح کرد: در سفری که به ایران داشتم با مردم ارتباط برقرار و از نزدیک مهربانی و مهمانوازی آنان را درک کردم و برایم ثابت شد که ایران کشوری بسیار امن، دارای جاذبه های شگفت انگیز و مردمی بسیار مهمانواز است.

مدیر اجرایی حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی (ع) آران و بیدگل نیز اظهار کرد: روزانه به بطور میانگین 60 گردشگر خارجی از کشورهای اسلامی و غیر اسلامی از این امامزاده بازدید می کنند که بیشتر آنها از کشورهای اروپایی هستند.

سید جواد تکیه با اشاره به بازدید بیش از 12 هزار گردشگر خارجی در 6 ماه نخست امسال از این امامزاده ، افزود: بازدید گردشگران خارجی از این امامزاده امسال رشدی 100 درصدی داشته است که علت آن تبلیغات و برنامه ریزی های گسترده برای رونق گردشگری مذهبی در کشور است.

گردشگران لهستانی از امامزاده هلال آران و بیدگل دیدن کردند

گردشگران لهستانی از امامزاده هلال آران و بیدگل دیدن کردند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری