امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۶۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل گفت: ظرفیت نیروی انسانی آران و بیدگل در استان اصفهان بی‌نظیر است و باید نیرو پروری شود تا نیروی انسانی به شکوفایی برسد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، حسن اسماعیلی در اولین نشست خبری خود اظهار داشت: برنامه هایی که برای شهرستان آران و بیدگل دارم مشتمل بر تقویت ظرفیت اشتغال، تعامل با موسسات خیریه و نخبگان کارآفرین و استفاده از ظرفیت خیرین شهرستان است.

تقویت ظرفیت اشتغال مددجویان از برنامه‌های اصلی کمیته امداد است

وی با اشاره به درخواست۶ میلیارد تومان برای تقویت ظرفیت اشتغال در سال 96 تصریح کرد: باید به اشتغال خرد، بها دهیم و وام های خرد را ساماندهی کنیم.

اسماعیلی افزود: کویر یک ظرفیت نهفته برای اشتغالزایی و کسب درآمد است که باید تسهیلات به کارافرینان بدهیم تا فرزندان مددجویان تحت پوشش کمیته امداد را مشغول به کار کند.

وی ضمن اعلام پرداخت ماهانه حدود ۱۴۰ میلیون تومان مستمری به محرومان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: 104 خانوار فاقد مسکن داریم که غالب آنها زنان سرپرست خانوار هستند که قصد داریم با استفاده ازظرفیت ادارات و خیرین نسبت به تهیه مسکن ایشان اقدام نماییم.

حسن اسماعیلی با اشاره به اینکه ماهانه حدود ۴۴ میلیون تومان درآمد صندوق صدقات شهرستان آران و بیدگل است، اظهار داشت: حس نوعدوستی در خیران شهرستان زبانزد است.

مدیر جدید کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل در پایان گفت: برنامه سه ساله برای شهرستان آران و بیدگل دارم و اعتقاد دارم باید در مورد فعالیت های انجام شده کمیته امداد به مردم اطلاع رسانی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری