امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون فرماندار و دستگاههای مرتبط در فرمانداری تشکیل شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، معاون فرماندار آران و بیدگل در این جلسه با اشاره به اینکه حدود 60 درصد از مرگ و میر ناشی از حوادث رانندگی در راههای برون شهری در محل حادثه و دقایقی بعد از آن رخ می دهد اظهار داشت: عملیات امداد و نجات  جاده ای از اهمیت بالایی در نظام سلامت برخوردار است.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان تشکیل شد

علی محمد یوسفیان بر لزوم آموزش همگانی در پیشگیری از حوادث و تصادفات جاده ای تاکید نمود و خاطرنشان کرد: در کشورهای صنعتی،حوادث ناشی از تصادف چهارمین علت مرگ و میر در تمام سنین است.

وی بیان داشت: اجرای مانور امدادرسانی جاده ای  فرصت مناسبی برای شناسایی آسیبها ، محدودیتها و چالشهای فراروی عملیات امداد رسانی و بروز قابلیتها می باشد.

معاون فرماندار اظهار داشت: بمنظور ارزیابی عملکرد دستگاههای مرتبط، مانور لحظه صفر امداد رسانی در سوانح جاده ای در این شهرستان برگزار می شود.

وی فراهم شدن زمینه همکاری و انسجام دستگاهها در امداد رسانی،ارتقای هماهنگی و میزان پوشش پایگاههای امداد رسانی در جاده ها و ارتقای سطح خدمات امداد رسانی را از جمله اهداف این مانور برشمرد.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی اجرای مانور امدادرسانی جاده ای شهرستان تشکیل شد
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری