امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
صبح امروز، آئین نمادین نواخته شدن زنگ جشن عاطفه ها با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان در مدرسه ابتدایی دخترانه شهید خادمپور برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، در این مراسم دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف و با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی خود به کمک دانش آموزان بی بضاعت شتافتند.

نواخته شدن زنگ عاطفه ها در مدارس آران و بیدگل

فرماندار آران و بیدگل در این آیین اظهار داشت: جشن عاطفه‌ها با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و انجام فعالیت‌های فرهنگی به عنوان یک فرهنگ در بین جامعه و دانشآموزان نهادینه شود.

ابوالفضل معینی نژاد افزود: جشن عاطفه ها برای ترویج فرهنگ انفاق و کمک به همنوعان در جامعه برگزار شده و انتظار  می‌رود که دانش آموزان و والدین آنها این فرهنگ اسلامی را در خانواده‌ها خود نیز  نهادینه کنند.

وی با اشاره به سفارش و تاکید دین اسلام بر توجه جدی به مسئله کمک و یاری به هم نوعان تصریح کرد: جشن عاطفه‌ها مراسمی برای ترویج سنت انفاق در جامعه و گسترش حس نوع دوستی بوده و یکی از سنت‌های حسنه در دین مبین اسلام است.

فرماندار آران و بیدگل تصریح کرد: فرهنگ انفاق یکی از مهمترین ارکان دین اسلام است که در دل هر فرد مسلمانی نهادینه شده و با نواختن زنگ عاطفه‌ها می توان برای گسترش این سنت حسنه اقدام کرد و در دانش آموزان به عنوان افراد تاثیر گذار جامعه جرقه ای مثبت ایجاد کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری