امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
از 23 مهرماه؛
مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل از پذیرش دانشجو در چهار رشته ادبیات فارسی، هواشناسی، فیزیک و علوم قرآن و حدیث در مقطع کارشناسی ارشد، از ۲۳ تا ۳۰ مهرماه خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، میثم استادیان، با اشاره به اعلام اطلاعیه سازمان سنجش برای زمان هجدهمین دوره آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در دانشگاه‌های پیام نور اظهار کرد: ثبت نام از روز یک شنبه ۲۳ مهرماه آغاز می شود و تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت.

ثبت نام آزمون فراگیری کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور آران و بیدگل آغاز می‌شود

وی برگزاری مجازی کلاس‌ها و بهره‌گیری دانشجویان از مباحث درسی مجازی را از ویژگی‌های دوره فراگیر کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور دانست و اضافه کرد: با توجه به سیستم آموزشی دانشگاه پیام نور، حضور در کلاس‌های درس در این دوره اجباری نیست و این فرصتی برای افراد علاقمندی است که فرصت حضور در کلاس‌ها را ندارند.

استادیان با بیان این که دانشگاه پیام نور آران و بیدگل مجوز پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد در چهار رشته را دریافت کرده است افزود: این دانشگاه در رشته‌های ادبیات فارسی، فیزیک، علوم قرآن و حدیث و هواشناسی برای نیمسال تحصیلی دوم(بهمن‌ماه) دانشجو خواهد پذیرفت.

وی از تحصیل حدود  ۵۰۰ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور آران و بیدگل خبر داد و تصریح کرد: دانشگاه مرکز آران و بیدگل به صورت متمرکز اداره می‌شود و در سال‌های اخیر پیشرفت‌های خوبی در عرصه پژوهش و تولید علم داشته و جزء ۱۰ دانشگاه برتر جامع کشور در این عرصه شناخته شده است.

به گفته‌ی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت دفترچه و ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

هم اکنون بیش از شش هزار دانشجو در ۲۷ رشته تحصیلی دوره کارشناسی، چهار رشته دوره کارشناسی ارشد و یک رشته در مقطع دکترا در دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل مشغول به تحصیل هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری