امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به مناسبت روز جهانی پست ،رئیس و کارکنان اداره پست آران و بیدگل با فرماندار دیدار نمودند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی نژاد ،فرماندار آران و بیدگل در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های این اداره خواستار تلاشهای مضاعف این عزیزان در قبال شهروندان شد و اظهار داشت: باید مجموعه اداره پست این شهرستان خدمتگزاری به مردم را در اولویت برنامه های اداری خود قرار دهند.

دیدار رئیس و کارکنان اداره پست آران و بیدگل با فرماندار

 وی  صنعت پست را به عنوان قدیمی ترین و مردمی ترین نهاد ارتباطی در کشور، با ایجاد شبکه عظیم انسانی و برخورداری از کارکنانی متعهد و دلسوز ذکر کرد و افزود: این نهاد با ارائه خدمات متنوع، روزآمد، فراگیر و کاهش فاصله ها و بهره وری زمان، در توسعه خدمات عمومی نقش ویژه ای را ایفا نموده است.

معینی نژاد تصریح کرد:این ابزار پراهمیت و کاربردی در طول زمان با پیشرفت جهان، به روز رسانی شد و امروز با به کارگیری فناوری های نوین افزون بر سرعت بخشیدن به فرایند انتقال مکاتبه ها، بر روند تسهیل جابه جایی مرسوله ها تاثیر گذار است.

وی ادامه داد: بی‌تردید اهمیت وجود پست در سطح جامعه و نقش مهم آن در بهره وری ملی و رشد اقتصادی و همچنین گسترش خدماتی در راستای ارتقای سطح خدمات، رضایت و رفاه عمومی بر هیچکس پوشیده نیست.

فرماندار آران و بیدگل با تبریک روز جهانی پست به مدیر و کارکنان این اداره اظهار امیدواری نمود: این مجموعه در پرتو منویات مقام معظم رهبری در سال مزین به «اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال» و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید، در گستره ارتباطات جهانی با انتقال پیام ها و تبادلات اقتصادی، موفق و کوشا باشند.

شایان ذکر است هفدهم مهر ماه برابر با نهم اکتبر ماه به عنوان روز جهانی پست نامگذاری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری