امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل ایالات متحده را اصلی ترین ایجاد کننده و بزرگترین حامی سازمان های تروریستی در جهان عنوان کرد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل گفت: ترامپ در روزهای گذشته در سخنانی تهدید کرد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار خواهد داد که این موضع نشان از درماندگی آمریکا در برابر ایران است.وی افزود: ایالات متحده باید بداند که ملت و مسئولان ایران در برابر این اقدام های ننگین یکصدا و یکپارچه هستند و مقابل مستکبران کوتاه نخواهند آمد.

امام جمعه آران و بیدگل بیان کرد: ایران به برکت برخورداری از نیروهای مسلح مقتدر توانسته دست برتر را در غرب آسیا داشته باشد و به نزدیکی مرزهای رژیم غاصب صهیونیستی برسد که این امر ترس در دل دشمنان و استکبار جهانی انداخته است.

موسوی با انتقاد از طرح خروج آمریکا از برجام اضافه کرد: ایالات متحده با اعمال محدودیت و تحریم علیه کشور می خواهد از نفوذ و قدرت گیری ایران در خاورمیانه جلوگیری کند که این سیاست هم منجر به شکست خواهد شد، گرچه آمریکا با تصویب قوانین مختلف تلاش دارد تا ما را محدود کند.

او اقدام های آمریکاییان را ناشی از درماندگی و ضعف آن کشور در برابر ایران عنوان کرد و گفت: شکست های پی در پی ایالات متحده در خاورمیانه و نفوذ فزاینده جمهوری اسلامی موجب اعمال چنین تصمیماتی است که در نهایت همانند سایر توطئه ها با شکست مواجه خواهد شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری