امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۸۱
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس امور مناطق اورژانس 115 شهرستان آران و بیدگل از مصدوم شدن هفت نفر در جریان وقوع 2 حادثه رانندگی جداگانه در جاده کویر مرنجاب این شهرستان خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، علی قربانیان روز جمعه گفت: 2 حادثه واژگونی خودرو امروز در مسیر کاروانسرای مرنجاب به ریگ بلند رخ داد که هفت مصدوم برجا گذاشت.

2 حادثه رانندگی در کویر مرنجاب هفت مجروح برجای گذاشت

وی افزود: یک دستگاه خودروی سواری ال90 با 2 سرنشین ساعت 10 صبح دچار حادثه شد که وضعیت جسمی مصدوم 17 ساله این حادثه وخیم گزارش شده است.

رئیس امور مناطق اورژانس 115 شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: حادثه دیگری نیز ساعت 13 روی داد که براثر آن پنج تن مصدوم و به بیمارستان آران و بیدگل منتقل شدند.

او با اشاره به وقوع 2 حادثه واژگونی دیگر در مسیر جاده مرنجاب در روز گذشته اضافه کرد: علت این حادثه ها توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است اما با توجه به میزان ترددها از این مسیر، کمبود علائم راهنمایی و رانندگی به ویژه در پیچ های خطرناک و زیرسازی و عرض نامناسب جاده از علت های وقوع این حادثه ها می تواند باشد.

کویر مرنجاب با بیش از 55 کیلومتر جاده خاکی در شمال شهرستان آران و بیدگل و 215 کیومتری اصفهان با 850 متر ارتفاع از سطح آب های آزاد یکی از بکرترین و زیباترین کویرهای کشور محسوب می شود و میزبان سالانه 2 هزار و 500 گردشگر داخلی و خارجی است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری