امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
طی مراسمی جداگانه با حضور فرماندار آران و بیدگل،شهرداران شهرهای نوش آباد و سفید شهر در محل این دو شهرداری معارفه شدند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، طی مراسمی جداگانه با حضور فرماندار آران و بیدگل،بخشدار مرکزی ،اعضای شورای اسلامی شهرهای نوش آباد و سفید شهر و جمعی از مسئولان ،شهرداران شهرهای نوش آباد و سفید شهر در محل این دو شهرداری معارفه شدند.

شهرداران شهرهای نوش آباد و سفید شهر معارفه شدند

در این مراسم «محمود اشرفی» به عنوان شهردار نوش آباد و «مهدی قنایی مقدم »به عنوان شهردار سفیدشهر معارفه و احکام صادره از طرف رسول زرگر پور، استاندار اصفهان، تقدیم این دو شهردار گردید.

 فرماندار آران و بیدگل در این دو مراسم ضمن تقدیر و تشکر از شهرداران قبلی و اعضای شوراهای اسلامی دوره چهارم دو شهر نوش آباد و سفید شهر برای شهرداران جدید آرزوی موفقیت نمود و اظهار داشت:شهرداران با اصل توجه به خدمتگزاری صادقانه و خالصانه به مردم و بهره گیری از تمام ظرفیتها و پتانسیلها در رفع مشکلات در حوزه های مختلف و پیشرفت و آبادنی شهر گام بردارند.

ابوالفضل معینی نژاد خدمت رسانی به مردم را توفیق الهی نام برد و اظهار امیدواری نمود : شهرداران این دو شهر در فضای تعامل و آرامش با دستگاه‌های اجرایی و شوراها کارنامه درخشانی را در طول تصدی شهرداری برجای گذارند.

وی، ضمن تشکر از زحمات «علی اصغر شقایقی» شهردار سابق نوش آباد و «حسین غلامی »شهردار سابق سفید شهر اظهار داشت: مراسم رسمی تکریم و معارفه این دوشهردار طی روزهای آتی با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد شد و این جلسه بمنظور عدم وقفه در خدمت رسانی شهرداران جدید به مردم و شروع فعالیت آنهاست.

شهرداران شهرهای نوش آباد و سفید شهر معارفه شدند
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری