امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل با محکوم کردن سخنان ضد ایرانی دونالد ترامپ ریس جمهور امریکا دست به تجمع اعتراض آمیز زدند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، دانشجویان بسیجی در این تجمع اعتراض آمیز، با شعار های کوبنده خود نام خلیج همیشگی فارس را به یاوه گویان غربی گوشزد کردند و حمایت خودشان را از سپاه و دولت جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.

تجمع خودجوش دانشجویان دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در اعتراض به هتاکی‌های ترامپ

گفتنی است که جمعی از اساتید و کارمندان این دانشگاه دانشجویان را در این تجمع همراهی میکردند.

در پایان این تجمع بیانیه ای بر علیه سخنان ترامپ خوانده شد.متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

        "ما کاری نکردیم با اینها؛ اینها هستند که دشمنی میکنند. اگر ما در مقابل دشمنی دشمنانمان با شجاعت و با اقتدار نایستیم، ما را خواهند خورد، خواهند بلعید. «ما» که میگویم، یعنی کشور را، یعنی ملّت را؛ والّا شخص بنده و امثال بنده که اهمیّتی نداریم؛ کشور را [خواهند بلعید]. ما مسئول کشوریم، مسئول ملّتیم، مسئول تاریخیم؛ نباید اجازه بدهیم"
                                                                                                                                                                   مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای ۱۳۹۴/۱۲/۲۰

 سخنان گستاخانه و بی خردانه ی رئیس جمهور آمریکا بعد از آن همه رجزخوانی و تروریست خواندن ملت ایران، نشان داد که اعتماد به آمریکا و دولتمردان آن اشتباهی محض است و باردیگر درستی و صحت رویکرد چهار دهه سیاست خارجی نظام جمهوری اسلامی و پیش بینی های دقیق رهبر فرزانه انقلاب در آغاز و ادامه مذاکرات را بر همگان نشان داد.
دولت مردان آمریکا بدانند که با رجزخوانی و جنگ روانی راه به جایی نخواهند برد و نتیجه این گستاخی ها، یکپارچگی و اتحاد ملت ایران در مقابل زیاده خواهی غربی ها خواهد بود.
اما دراین باره نکات ذیل قابل تأمل است:
تلقی استکبار از امضای برجام آغاز راهی بود که انتهای آن به تسلیم همه جانبه ایران اسلامی در مقابل آنان ختم می شود. انتظار طرف های غربی این بود که با اجرایی شدن برجام بتوانند به صورت تدریجی و گام به گام ایران اسلامی را وادار به عقب نشینی از اصول و ارزش های هویت ساز نظام نمایند. اما مقاومت و ثابت قدم بودن جمهوری اسلامی بر ارزش ها و اصول خود، پیروزی جبهه مقاومت و افزایش توان بازدارندگی نظامی با آزمایش موشک های گوناگون، تسلیم شدن ایران در مقابل غربی ها را به رؤیایی دست نیافتنی تبدیل کرد و ازین رو بنای بی اعتبار سازی برجام و نقض تعهدات از دوره اوباما پایه ریزی و در این دوره هم علنی تر تداوم پیدا کرد.
 دشمنی و بغض آمریکا علیه فرزندان جان برکف ملت در نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست.
از نظر استکبار این سپاه است که نقشه های غربزدگان داخلی را افشا و خنثی کرد و منظقه غرب آسیا را به گورستان آمال و آرزوهای آنان بدل کرد. دشمنان ملت ایران باید بدانند که اعضای سپاه پاسداران و بسیج تک تک ملت ایران و انقلابیون دیروز و امروز هستند و با اعمال تحریم و فشار اقتصادی نمیتوانند مانع گسترش و نفوذ روحیه بسیجی که همان روحیه شهادت طلبی است شوند.
اقتدار و قدرت سپاه پاسداران نشأت گرفته از ایمان راسخ و روحیه انقلابی اعضای آن است.
با تشکر از مواضع شفاف رئیس جمهور محترم در پاسخ به توهین های بی شرمانه ترامپ به ایشان و دولت مردان یادآور میشویم که مبادا در دام اعتماد به اروپاییان هم پیمان آمریکا بیفتند هرچند که از ظرفیت آنها و دیگر موقعیت ها حدالامکان باید استفاده کرد ولی تنها اتکای دولت باید به خداوند متعال و توده های میلیونی ملت و دستاوردهایی باشد که با روحیه مقاومت و انقلابیگری بدست آمده است.مسلما در صورت ایمان به وعده های الهی و استقامت در راه حق نصرت و یاری الهی قطعی است.
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور آران و بیدگل
 

     تجمع خودجوش دانشجویان دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در اعتراض به هتاکی‌های ترامپ

تجمع خودجوش دانشجویان دانشگاه پیام نور آران و بیدگل در اعتراض به هتاکی‌های ترامپ
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری