امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون پژوهشی کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل از اجرای طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در آران و بیدگل خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مجتبی فائض گفت: طرح مطالعاتی مستمر آثار شهید مرتضی مطهری به همت این کانون در آران و بیدگل برگزار می شود.

وی هدف از اجرای این طرح را ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی با اندیشه های شهید مطهری دانست و خاطر نشان کرد: این دوره از روز پنج شنبه ۲۷ مهر با مطالعه و بررسی کتاب داستان راستان آغاز خواهد شد.

برگزاری طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری در آران و بیدگل

معاون پژوهشی کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) آران و بیدگل یکی از مشکلات مهم جامعه را عدم اولویت کتاب و کتابخوانی خواند و افزود: تلاش کانون، انس دانش آموزان از سنین پایین با فرهنگ کتاب و کتابخوانی است و بر همین اساس، مخاطبین این طرح از دانش آموزان پایه های هشتم و نهم متوسطه دوم انتخاب شده اند.

فائض تصریح کرد: آموزش کتب درسی، اجرای برنامه های فرهنگی، تفریحی و سرگرمی و اردوهای سیاحتی و زیارتی از فعالیت های فوق برنامه این کلاس ها خواهد بود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در یک دوره سیر مطالعاتی دیگر هم که از سه سال قبل آغاز شده است، دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم به صورت پیوسته پنج شنبه ها در کلاس های آن دوره حضور دارند.

شایان ذکر است، طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری،ویژه خواهران، چهاشنبه‌ها  بعد از نماز مغرب و عشاء توسط معاونت خواهران کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) در محل شبستان مسجد امام زمان(عج) برگزار می‌شود.


یادآور می شود؛ کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) شهرستان آران و بیدگل یکی از کانون های برتر استان اصفهان است که فعالیت های متنوع فرهنگی و مذهبی را در طول سال سیاست گذاری و اجرا می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری