امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۰۵
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
طی 6 سال؛
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل از افزایش 60 درصدی سرانه فضای ورزشی در این شهرستان از سال 1390 تا کنون خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوذر فرنژاد شامگاه پنجشنبه به خبرنگاران آران و بیدگل گفت: حدود 13 هزار متر مربع از سال 1390 تا کنون به فضاهای ورزشی این شهرستان اضافه شده و سرانه فضای ورزشی به ازای هر نفر از 22 سانتی‌مترمربع به 35 سانتی‌متر مربع افزایش یافته است.

تربیت بدنی

وی با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه ورزش و جوانان این شهرستان مانند عمرانی، ورزش همگانی، قهرمانی و آموزش افزود: احداث و تکمیل طرح های عمرانی یکی از مهمترین اقدام ها بود که با کمک بخش خصوصی و تخصیص اعتبارات سه استخر شنا با صرف 150 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی را از دیگر سیاست های این مجموعه و کسب بیش از 100 عنوان ملی و استانی توسط ورزشکاران این شهرستان را از دستاوردهای آن عنوان کرد.

او همچنین با اشاره به برگزاری کلاس‌های مربیگری، آموزش را دغدغه مسئولان برشمرد و بیان کرد: بیش از 30 کلاس آموزش مربیگری و داوری در آران و بیدگل برگزار شده است.

فرنژاد در ادامه نیز پیگیری و برنامه ریزی برای حضور فعال جوانان در جامعه، تشکیل سمن‌ها، آسیب شناسی و ساماندهی مشکلات آنان در قالب ستاد ساماندهی امور جوانان را از دیگر اقدام های صورت گرفته در حوزه جوانان عنوان کرد.

تربیت بدنی

تربیت بدنی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری