امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
خطیب جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه موقت آران و بیدگل با محکوم کردن سخنان ترامپ در مورد برجام، علت اصلی خشم ایالات متحده را پیروزی های متعدد ایران در منطقه خاورمیانه عنوان کرد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، حجت الاسلام علی روحانی در خطبه های نمازجمعه آران و بیدگل گفت: علت اصلی خشم آمریکایی ها از ایران این است که آنها گروه های تروریستی را در منطقه ایجاد تا جمهوری اسلامی را به زانو در بیاورند اما تلاش های سپاهیان جان بر کف، نقشه های آنان نقش بر آب شد.

وی افزود: ایران پیروز اصلی است و آنها در منطقه زمین گیر شدند و از این رو سخنان و موضع گیری های ترامپ، موجی از مخالفت کشورهای اروپایی و حتی سیاستمداران آمریکایی را به همراه داشت که نشانه خوبی است.

امام جمعه موقت آران و بیدگل به بیانات رهبر فرزانه انقلاب درباره موضع گیری کشورهای اروپایی در برابر آمریکا اشاره و بیان کرد: محکوم کردن موضع گیری های ترامپ در مورد برجام توسط کشورهای اروپایی استقبال می شود آنها نباید به دنبال آن در قبال برنامه موشکی ایران موضع گیری کنند.

او در ادامه با اشاره به برگزاری همه پرسی در کردستان عراق عنوان کرد: این همه پرسی با تائید رژیم صهیونیستی برگزار شد و آنها پس از شکست های پی در پی در منطقه با حمایت از این همه پرسی، تفرقه افکنی بین کشورهای اسلامی پیگری می کردند تا به راحتی هدف های خود را دنبال کنند که در نهایت نیز شکست خورد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری