امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۰۹
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مسئول امور مناطق فوریت های پزشکی آران و بیدگل گفت: جوان 35 ساله ای به علت بی احتیاطی و عبور از بند غیرایمن در منطقه نوار بند ریگ این شهرستان از ارتفاع هفت متری سقوط کرد که با تلاش نیروهای این مجموعه و هلا احمر از مرگ حتمی نجات یافت.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، علی قربانیان روز جمعه بیان کرد: ساعت 9 صبح امروز یک جوان بندباز هنگام عبور از طناب غیرایمنی که بین 2 تپه شنی در ارتفاع هفت متری بسته شده بود، سقوط کرد که با حضور به موقع پنج نفر از نیروهای امدادی و فوریت های پزشکی کمک رسانی شد.
جوان آران و بیدگلی پس از سقوطی هفت متری از مرگ حتمی نجات یافت
وی افزود: این جوان دچار شکستگی پاها، مهره های کمر و آسیب نخاع شده بود که پس از ارایه کمک های لازم در محل با آمبولانس به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شد و علت این حادثه رعایت نکردن نکات ایمنی، بی احتیاطی و نداشتن مهارت لازم بود.

منطقه نوار بند ریگ از توابع آران و بیدگل به دلیل برخورداری از تپه های شنی به مکان مناسبی برای چتر بازی و بندبازی تبدیل شده است.

قربانیان همچنین در ادامه گفت: یک دستگاه آمبولانس فوریت های پزشکی امروز در منطقه مرنجاب استقرار یافته و تا کنون گزارشی از وقوع حادثه در کویر مرنجاب دریافت نشده است.

20 نفر در پی وقوع حوادث (واژگونی خودرو) طی هفته گذشته در کویر مرنجاب زخمی شده بودند که معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی نیز برای بررسی موضوع به این منطقه سفر کرد.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری