امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار آران و بیدگل گفت: هم اکنون بیش از ۵۰ طرح عمرانی در آران و بیدگل در حال اجراست که سهم خیّر و سرمایه گذار خصوصی در آن انجام شده ولی سهم دولت به دلایل مختلف محقق نشده است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی نژاد، در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان ، با اشاره به اینکه آران و بیدگل با کمتر از شش درصد بیکاری یکی از شهرهای استان اصفهان با اشتغال بالا است، گفت: بیش از ۳۰ درصد از نیروی شاغل آران و بیدگل را شهرهای همجوار تشکیل داده اند.

بیش از ۵۰ طرح عمرانی در آران و بیدگل در حال اجراست

وی با اشاره به اینکه آران و بیدگل از معدود شهرستان هایی است که در اغلب طرح هایی عمرانی و خدماتی آن نام خیّر وجود دارد، افزود: هم اکنون بیش از ۵۰ طرح عمرانی در آران و بیدگل در حال اجراست که سهم خیّر و سرمایه گذار خصوصی در آن انجام شده ولی سهم دولت به دلایل مختلف محقق نشده است.

ابوالفضل معینی نژاد به پیچیده شدن جریان صدور مجوز ها و طولانی شدن بحث واگذاری زمین ها به عنوان مهمترین مشکلات شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: طرح های ناتمام جاده ای و بهداشی از دیگر مشکلات شهرستان آران و بیدگل است.

فرماندار آران و بیدگل به طولانی شدن خیلی از پروژه های عمرانی شهرستان اشاره کرد و گفت: طولانی شدن فرایندهای اداری از مشکلات پیش روی این پروژه هاست.

در پایان این مراسم، رضا رمضانی به عنوان شهردار آران و بیدگل و محمود اشرفی و مهدی قنایی مقدم نیز به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای نوش آباد و سفیدشهر معرفی شدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری