امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: ۷۸ درصد اجرای طرح های عمرانی استان اصفهان در مدت چهال سال اخیر توسط خیران و بخش خصوصی اجرا شده است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، محمد علی طرفه ،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: ۷۸ درصد اجرای طرح های عمرانی استان اصفهان در مدت چهال سال اخیر توسط خیران و بخش خصوصی اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه در مدت چهار سال اخیر بیش از ۱۲ هزار طرح عمرانی در بخش های مختلف در سراسر استان اصفهان اجرا شده است، اظهار داشت: برای اجرای این طرح ها ۱۴ هزار میلیارد تومان هزینه شده که ۷۸ درصد آن را مردم و خیران متقبل شده اند.

محمد علی طرفه افزود: برای اجرای طرح های عمرانی استان بخش خصوصی و مردم موتور محرک اجرای طرح ها بوده اند و این نقش موثر مردمی در همه جوانب کار به خوبی قابل مشاهده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان به نقش موثرتر مردم و بخش خصوصی در اجرای طرح های عمرانی آران و بیدگل هم اشاره کرد و گفت: این شهرستان نمونه کامل استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در اجرای طرح های مختلف است.
 
 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در مدت دو سال گذشته تنها ۵۰ الی ۶۰ درصد از اعتبارات شهرداری ها توسط دولت تامین شده است، گفت: درصدد جبران این اعتبارات در سالجاری هستیم.

طرفه تاکید کرد: باید زمینه ای فراهم شود تا بخش خصوصی، خیران و مردم بهتر و راحت تر بتوانند در فعالیت های مختلف سرمایه گذاری و عمرانی شرکت داشته باشند.

وی تشکیل شورای ترکیبی در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر در آران و بیدگل را رضایت‌بخش خواند و تصریح کرد: باید همدلی و تعاملی که پس از انتخابات شورای شهر در آران و بیدگل شکل گرفته تقویت شود.

معاون استاندار اصفهان با اشاره به درخواست مسئولان شهرستان برای تسهیل در اعطای مجوز بهره برداری نیروگاه خورشیدی خاطرنشان کرد: علاقه مندم طرح سرمایه گذاری احداث نیروگاه خورشیدی ۲۵ مگاواتی تولید برق در آران و بیدگل به زودی به نتیجه برسد.

در پایان این مراسم، رضا رمضانی به عنوان شهردار آران و بیدگل و محمود اشرفی و مهدی قنایی مقدم نیز به ترتیب به عنوان شهرداران شهرهای نوش آباد و سفیدشهر معرفی شدند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری