امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۲۳
گروه : مذهبی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نخستین جشنواره قرآنی آیه‌های مهربانی همزمان با هفته وحدت در شهر نمونه قرآنی آران و بیدگل برگزار می‌شود.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، دبیر نخستین جشنواره قرآنی آیه های آسمانی آران و بیدگل گفت: این جشنواره به همت مرکز قرآن و عترت مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل ویژه گروه سنی زیر ۱۸ سال برگزار می شود.

 نخستین جشنواره قرآنی آیه های آسمانی در آران و بیدگل برگزار می شود

محمدجواد نصیری، هدف از برگزاری این جشنواره را کشف و پرورش استعدادهای درخشان قرآنی دانست و افزود: این جشنواره در رشته‌های حفظ یک و ۳ جزء، قرائت تقلیدی، قرائت ترتیل، تولید کلیپ، تصویرگری ، نقاشی، شعر و تئاتر با موضوعات قرآنی برگزار می‌شود.
 
این فعال قرآنی اظهار داشت: اذان و مداحی، حفظ و مفاهیم بخشی از نهج‌البلاغه، حفظ و مفاهیم بخشی از صحیفه سجادیه، خطبه‌خوانی و سخنرانی از دیگر بخش های رقابتی این جشنواره است.

نصیری تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند تا ۲۰ آبان ماه پس از ضبط اجرای برنامه خود، آن را در قالب سی دی به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان سیدالشهدا خیابان مختص آباد دفتر مرکزی مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل تحویل و یا از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۶۵۸۸۲۶۷۶ ارسال نمایند.

دبیر جشنواره قرآنی آیه های آسمانی زمان برگزاری جشنواره را نهم و دهم آذرماه همزمان با هفته وحدت اعلام کرد و افزود: به برگزیدگان این جشنواره کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس نقدی و غیرنقدی اهدا خواهد شد.

 نصیری افزود: علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این جشنواره با شماره تلفن ۰۳۱۵۴۷۳۵۰۰۵ تماس حاصل نمایند.

 مؤسسه مهد قرآن کریم و ولایت آران و بیدگل به واسطه فعالیت‌های مداوم در آموزش قرآن آموز و ترویج فرهنگ قرآنی از سال ۱۳۸۲ تاکنون همواره رتبه نخست استان اصفهان و در سال ۱۳۸۷ هم رتبه نخست کشور را در زمینه فعالیت های قرآنی کسب کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری