امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل با محکوم کردن سخنان رئیس جمهوری ایالات متحده و وضع تحریم های جدید گفت: دشمنی آمریکا با ایران هیچگاه تمام نخواهد شد.
به گزارش آران وبیدگل نیوز، ‌آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل افزود: رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا با هماهنگی مجلس نمایندگان آن کشور در طرحی جدید به دنبال تشدید تحریم ها علیه ایران است و دست از دشمنی برنخواهد داشت، مگر اینکه ما دست از آرمان ها برداشته و اندیشه غربی را در کشور حاکم کنیم.

دشمنی آمریکا با ایران پایان نخواهد یافت

وی بیان کرد: اتحادیه اروپا نیز با صدور بیانیه ای نکاتی را عنوان کرده بود که بخشی مربوط به حمایت از برجام است اما در بخشی دیگر با تکرار موضع گیری های سخیف دونالد ترامپ، از برنامه موشک های بالستیک ایران ابراز نگرانی کردند.

امام جمعه آران و بیدگل بیان کرد: آمریکا در قبال ایران نقش یک پلیس بد و اروپایی ها نقش پلیس خوب را بازی می کنند و ساده انگاری است اگر فکر کنیم اروپایی ها حامی ما هستند.

او در ادامه به شکست های پی در پی داعش در منطقه اشاره کرد و گفت: گروه تروریستی داعش و حامیان صهیونیست آنها در برابر یکپارچگی و همکاری نیروهای مقاومت در عراق و سوریه شکست سنگینی خوردند اما نقشه برگزاری همه پرسی استقلال کردستان را طرح ریزی کردند که باز هم با شکست مواجه شد.

*خبرنگار: حسین منصوری فر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری