امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در سالن 4 دی فرمانداری تشکیل شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، فرماندار آران و بیدگل در این جلسه، اظهار داشت:چهارم دی ماه روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل باید به عنوان یک حماسه و نگین ایثارگری همواره مورد توجه قرار گیرد.

۴ دی‌ماه، روز پاسداشت حماسه آفرینی‌های رزمندگان و شهدای گلگون کفن شهرستان آران‌وبیدگل

ابوالفضل معینی نژاد، 4 دی ماه را  روز مهمی برای این شهرستان  خواند و افزود:شهادت بیش از ۱۵۰ تن از جوانان این خطه در دو عملیات کربلای ۴ و ۵ سندی بر جانفشانی و ایثارگری های مردم شهرستان آران و بیدگل در تاریخ دفاع مقدس است.

معینی نژاد با تاکید بر پاسداشت این روز در حماسه آفرینی های رزمندگان و شهدای گلگون کفن شهرستان گفت: همه شهداي ما در طول تاريخ با تأسي به حضرت سيد الشهداء (ع) در راه حق طلبي و ظلم ستيزي مجاهدت نمودند و درس بزرگي به جامعه بشري دادند.

فرماندار آران و بیدگل بر برگزاری باشکوه برنامه های گرامیداشت ۴ دی ماه تاکید نمود و خواستار همکاری و هماهنگی کلیه دستگاههای اجرایی در پاسداشت این روز شد و گفت:6 کمیته ستاد بزرگداشت این روز شامل پشتیبانی،رسانه و تبلیغات،مستندسازی،اجرایی،فرهنگی و هیئآت مذهبی و دو ستاد در بخش مرکزی و کویرات تشکیل و شروع به فعالیت خواهند کرد.

4دی ماه از سوی شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به عنوان روز حماسه و ایثار آران و بیدگل نامگذاری شده است. در این روز که عملیات کربلای ۴ آغاز شد و رزمندگان گردان امام محمد باقر(ع) شهرستان آران و بیدگل به عنوان خط‌شکن در آن حضور داشتند، ۳۸ رزمنده از جمله دو سردار شهید «علی محمد اربابی» و «شیخ جواد قاسم پور» به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

۴ دی‌ماه، روز پاسداشت حماسه آفرینی‌های رزمندگان و شهدای گلگون کفن شهرستان آران‌وبیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری