امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آئین معارفه مسئولان جدید اداره های صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان و امور مالیاتی شهرستان آران و بیدگل شامگاه سه شنبه برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، احمد نراقی پور به عنوان رئیس اداره مالیاتی، مجتبی محلوجی به عنوان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و علیرضا عابدی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل در جلسه شورای اداری این شهرستان معرفی شدند.

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان در این جلسه با اشاره به فعالیت گسترده این اداره کل در استان اصفهان با 13 معاونت گفت: از جمله 107 شهرداری و 890 دهیاری برای دریافت مطالبات و درآمد شهر خود با این مجموعه در تعامل هستند.

مراد امیری افزود: هم اکنون سه درصد از عوارض پرداختی مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و یک درصد نیز به وزارت بهداشت واریز می شود و باید نگرش مثبت به مالیات باید در جامعه نهادینه شود.

وی بیان کرد: درآمد استان اصفهان در سال جاری بر اساس جمعیت در شهرستان ها توزیع می شود و از این رو نسبت به سال های گذشته رقم بیشتری پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان نیز عنوان کرد: آران و بیدگل در بخش صنعت ظرفیت بسیار بالایی دارد و هم اکنون نزدیک به 850 واحد صنعتی در آران و بیدگل فعالیت می کنند که برای 600 واحدمجوز صادر شده است.

علیرضا زینلی پور اضافه کرد: تک محصولی بودن خطری برای صنعت آران و بیدگل است که در این راستا باید توسعه سایر بخش های صنعتی و گردشگری در این شهرستان توجه ویژه ای شود.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری