امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۷۰
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان از پیدا شدن سه نفر مسافر مفقود شده در کویر مرنجاب و پایان عملیان جست و جو خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، حسین انصاری فر، شامگاه شنبه گفت: برهان باقری، مسعود میرعمادی و هادی جلیلوند سه گردشگری هستند که پس از نزدیک به سه ساعت عملیات جست و جو در منطقه رمل های اتوبوسی (20 کیلومتری کاروانسرای مرنجاب) در سلامت کامل پیدا شدند.

مسافران مفقود شده در کویر مرنجاب پیدا شدند

وی افزود: خودروی این مسافران به علت نقص فنی در منطقه متوقف شده بود و با توجه به فقدان پوشش آنتن تلفن های همراه، برای ساعت ها در کویر مرنجاب سرگردان مانده بودند.

رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان بیان کرد: این مسافران روز پنجشنبه با یک دستگاه خودروی پاترول وارد منطقه کویری مرنجاب (واقع در شهرستان آران و بیدگل) شدند که آخرین بار هم روز گذشته در منطقه ریگ بلند دیده شده بودند.

او اضافه کرد: جست و جوی مسافران ناپدید شده از ساعاتی پیش توسط گروه های امداد و نجات و جست و جوی هلال احمر، میراث فرهنگی و راهنمایان گردشگری بومی آغاز و با مرکز استان نیز برای امداد هوایی هماهنگ شده بود که خوشبختانه در کمتر زمان ممکن پیدا شدند.

منطقه نمونه گردشگری مرنجاب که در 50 کیلومتری آران و بیدگل واقع است، به دلیل برخورداری از اقلیمی چهار فصل و اعتدال نسبی هوا و میزبانی از جاذبه های گردشگری، گونه های جانوری و گیاهی یکی از زیباترین نقاط کویری ایران محسوب می شود و سالانه 100 هزار نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی را میزبانی می کند.

*خبرنگار: حسین منصوری فر

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری