امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی بیانیه ای صادر نمود.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، متن بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

بیانیه حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی

بسم الله الرحمن الرحیم

<بسیج رمز جاودانگی نظامی اسلامی، میثاق درخشان ولایت مداری و مظهر اقتدار و استقلال کشور اسلامی>

بسیج، یادمان استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدانی است که جان خویش را در مکتب بسیج و مجاهدت، خالصانه فدا نمودند.
بسیج ، حدیث عاشقانه پیمان ابدی با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی  (ره)،مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدالظله العالی) و شهدای بزرگواری است که به چرخه منحوس استثمار ملت ایران پایان دادند.
در زمانی که تاکتیک های جنگ آفرینی دشمنان، صحنه آرایی جنگ تغییر یافته است و جنگ سخت جای خود را به جنگ نرم سپرده است، سازمان بسیج دانش آموزی نیز با هوشمندی و درایت فرماندهان و تحت هدایت های راهبردی و راهگشای فرماندهی معظم کل قوا، رویکرد مناسبی از ستاد تا صف را متناسب با وضعیت جدید به وجود آورده است.
اکنون در روزهای جنگ نرم نیز با عزمی جزم در وسط میدان ایستاده‌ایم و با به دست گیری فرماندهی واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی در مدارس متوسطه دوم و جانشینی واحد در متوسطه اول،و حضور پرشور و فعال در واحد های بسیج مدارس نشان می‌دهیم  که با انگیزه‌ بیشتر از اسلاف خویش، آمادگی ایستادگی در برابر مکر و فریب شیاطین،زیرسایه زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (زید عزه) را داریم و در این راه با صلابت به پیش می‌رویم.
 حوزه بسیج دانش آموزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) و شهیدان و حماسه‌ سازان ۱۳ آبان ماه و بالخصوص گرامیداشت شهدای دانش آموزو شهید محمدحسین فهمیده اعلام می‌دارد:
1-بسیج دانش‌آموزی ضمن دعوت مسئولین به نصب‌العین قرار دادن تذکرات رهبری درباره «نفوذ» و ممنوعیت مذاکره با آمریکای بدتر از شیطان ،اعلام می‌دارد منویات معظم له را آغاز فصل جدیدی از مبارزه با استکبار و حاوی ماموریت مهم و خطیر در این مرحله جدید یعنی (ایجاد سد در برابر نفوذ)می‌داند و تمامی همت خود را در این راستا و بصیرت افزایی و دشمن شناسی به کار خواهد برد.
2-شجره طیبه بسیج توجه بیش از پیش به حیات طیبه و امور پرورشی دانش‌آموزان را آنچنان که در سند تحول آموزش و پروش نیز مورد تاکید قرار گرفته است دارای اولویت بالایی می‌داند و آماده نقش‌آفرینی بیشتر در جهت کمک به ایفای نقش پرورشی نظام آموزشی کشور می‌باشد.
3-حوزه بسیج دانش‌آموزی به نمایندگی از تمامی دانش آموزان بالاخص دانش آموزان بسیجی ایران اسلامی، اعلام می کند که مبارزه با آمریکا را ادامه خط مبارزه انبیاء و اولیاء با فراعنه و گروه های معارض حق و حقیقت می داند و باقوت در راه رفعِ ترس و ظلم استکبار از سر عالم ومسلمانان جهان ایستاده است.
4-حوزه بسیج دانش آموزی به نمایندگی از تمامی دانش آموزان ایران اسلامی، ضمن اعلام نگرانی از وضعیت بحرانی دانش آموزان در فلسطین ،یمن، بحرین، سوریه و عراق، حمایت خود از انتفاضه مردم فلسطین، را خاطر نشان نموده و اعلام می دارد که کشورهای مسلمان و ملتهای آزادیخواه و در راس آن دولت جمهوری اسلامی باید بکوشند با تمرکز بیش از پیش بر مساله فلسطین این خیزش را به یک جنبش منطقه ای ضد فاشیسم تبدیل کنند.
5-حوزه ی بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ضمن دعوت از آحاد مردم شریف و عاشورایی شهرستان بویژه بسل نوجوان وجوان برای حضور پرشور وگسترده در راهپیمایی یوم الله 13آبان وطنین انداز کردن شعارهای هیهات منه الذله ،مرگ بر آمریکا وسرائیل ،نمایش سازش ناپذیری وغیرت انقلابی خود را در برابر دشمنان قسم خورده این انقلاب به منصه ی ظهور برسانند.
6- در نهایت از این فرصت برای بیعت مجدد با ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای (زیده عزه) و اعلام آمادگی برای ایستادگی در راه منویات معظم‌له، استفاده کرده و سلام و درود صادقانه و نیز آرزوی تعجیل در فرج  خود را تقدیم حضرت بقیه‌الله (ارواحنا له الفدا) می‌کنیم.

((حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان آران وبیدگل))
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری