امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از پرداختن مبلغی نزدیک به هفت میلیارد و 400 میلیون ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش در این شهرستان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، حسن اسماعیلی گفت: نزدیک به سه هزار و 700 نفر مددجوی زیر پوشش کمیته امداد ماهانه نزدیک به یک میلیارد و 230 میلیون ریال دریافتی داشتند.

افزون بر هفت میلیارد ریال مستمری به مددجویان کمیته امداد آران و بیدگل پرداخت شد

وی افزود: پرداخت مستمری به خانواده های مددجو تنها به منظور تامین نیازهای ابتدایی و ضروری آنها در قالب خدمات اجتماعی انجام می شود و در کنار آن خدماتی مانند ارائه تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی، کمک هزینه های تحصیلی و درمانی، تامین کمک هزینه تامین جهیزیه، احداث، تعمیر و مقاوم سازی مسکن مددجویان از دیگر اقدام های این مجموعه است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل بیان کرد: پرداخت مستمری ماهانه جهت رفع بخشی از کاستی ها و نیازهای معیشتی خانواده های زیرپوشش یکی از خدمات این نهاد است و کمک های مردم و نیکوکاران شهرستان در این زمینه نقش مهمی ایفا می کند.

او اضافه کرد: در این راستا نزدیک به 129 میلیون ریال نیز کفاره در نیمه نخست سال جاری از سوی مردم شهرستان به کمیته امداد آران و بیدگل پرداخت شده که به نسبت مدت مشابه سال گذشته (نزدیک به 75 میلیون ریال) 60 درصد افزایش یافته است.

به گفته اسماعیلی، کمیته امداد امام خمینی (ره) هم اکنون 2 هزار و 300 خانوار این شهرستان را زیر پوشش دارد.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری