امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی اربعین حسینی، این آئین را نمادی از یکپارچگی امت اسلامی به ویژه شیعیان عنوان کرد.
به گزارش آران وبیدگل نیوز، آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل گفت: همایش بزرگ اربعین حسینی(ع) خودجوش، مردمی و بدون دخالت دولت ها نمایش سیاسی، اجتماعی و اقتدار شیعیان و اسلام است.

وی افزود: حضور مردم و حتی اقلیت های مذهبی از نزدیک به 60 کشور دنیا تجمعی بی مانند است و مردم عراق به عنوان میزبان با گرمی و مهر پذیرای میهمانان هستند که می تواند این خروش حتی در پیچ تاریخی آخر الزمان موثر باشد.

امام جمعه آران و بیدگل در ادامه به پذیرایی تعداد زیادی از زائران ایرانی با برپایی موکب ها در مسیر کربلا بیان کرد: اربعین جریانی است برخواسته از دل جهان اسلام و به ویژه شیعه که می بایست تاریخ را دگرگون کند و رسانه ای فوق همه رسانه هاست.

او در ادامه به سفر رئیس جمهوری روسیه به ایران اشاره کرد و گفت: ملاقات 'ولادیمیر پوتین' با رهبری فرزانه انقلاب نقشه دشمنان برای منزوی کردن کشور را نقش بر آب کرد و خط بطلانی بر شیطنت های ایالات متحده و حامیان منطقه ای آنها برای انزوای ایران کشید.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری