امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دهها کیلوگرم زباله های به جا مانده از گردشگران در منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب شهرستان آران و بیدگل روز پنجشنبه از سوی جمعی از فعالان محیط زیست و گردشگری جمع آوری شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، کلوپ سافاری استان اصفهان با مشارکت انجمن های فعال گردشگری و دوستداران محیط زیست امروز به مدت 6 ساعت در اقدامی نمادین با هدف فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردم و گردشگران بخش هایی از منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب را از زباله ها پاکسازی کردند.

جمع آوری دهها کیلوگرم زباله از منطقه کویر مرنجاب توسط جمعی از فعالان محیط زیست

رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان گفت: مشارکت در پاکسازی محیط زیست از برنامه هایی است که بیشتر پیگیری خواهد شد زیرا با استقبال بسیار خوب مردم و فعالان روبرو می شود و از سویی فرهنگ نریختن زباله در محیط پیرامونی در حال نهادینه شدن است.

حسین انصاری فر گفت: هر چند تلاش فعالان و حافظان محیط زیست طی این سال ها زباله ها را از چهره طبیعت پاک کرده اما پاسداری از زیبایی و پاکیزگی طبیعت بدون مشارکت مردم و گردشگران ممکن نخواهد شد.

منطقه نمونه گردشگری مرنجاب که در 50 کیلومتری آران و بیدگل واقع است، به دلیل برخورداری از اقلیمی چهار فصل و اعتدال نسبی هوا و میزبانی از جاذبه های گردشگری، گونه های جانوری و گیاهی یکی از زیباترین نقاط کویری ایران محسوب می شود و سالانه 100 هزار نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی را میزبانی می کند.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری