امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره منابع طبیعی آران و بیدگل:
رئیس اداره منابع طبیعی آران و بیدگل ضمن اشاره به کشف و ضبط بیش از نیم تن چوب قاچاق تاغ در آران و بیدگل گفت: سه قاچاقچی سابقه‌دار دستگیر شدند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، رضا شفیعی اظهار داشت: نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی و نیروی انتظامی بخش سفیدشهر این شهرستان در یک عملیات موفق به دستگیری 3 متخلف حرفه‌ای و سابقه‌دار چوب‌های تاغ  شدند که در حین قطع درختان در منطقه شمال نصرآباد آران و بیدگل مورد تعقیب قرار گرفتند.

رئیس اداره منابع طبیعی آران و بیدگل با بیان اینکه خودروی وانت متخلفان که پر از چوب تاغ بود توقیف شد، تصریح کرد: قاچاقچیان چوب در منطقه مذکور در حال بارگیری درختان بودند که با مشاهده مأموران اقدام به فرار کردند.

وی با اشاره به تعقیب و گریز 60 کیلومتری قاچاقچیان افزود: قاچاقچیان با تلاش مأموران یگان حفاظت ، نیروی انتظامی سفید شهر و پلیس آزادراه در 20 کیلومتر مانده به قم دستگیر و خودروی وانت آن‌ها توقیف و تحویل مراجع قضایی شد‌.

رئیس اداره منابع طبیعی آران و بیدگل قاچاق چوب و زغال را از عوامل تخریب جنگل‌های دست کاشت توسط افراد سودجو دانست و تصریح کرد: سودجویان اقدام به قطع درختان برای تولید ذغال‌ می‌کنند.

شفیعی ضمن اشاره به وجود جنگل‌های دست کاشت در آران و بیدگل خاطر نشان کرد: شهرستان آران و بیدگل با 120 هزار هکتار جنگل دست کاشت رتبه نخست کشور را در زمینه مقابله با پدیده بیابان‌زایی دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری