امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ريیس شورای شهر آران و بیدگل گفت: پروژه کنارگذر شهرستان یکی از بزرگترین دغدغه‌های مسئولان و مردم است که مسئولان کاشان برای اتمام آن باید همکاری كنند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، محمدرضا اکرمیان اظهار کرد: بهره برداری از این طرح موجب خروج آران و بیدگل از بن بست جغرافیایی و کاهش ترافیک در دو شهر کاشان و آران و بیدگل خواهد شد.

وی افزود: کنارگذر شهرستان به طول 47 كيلومتر از دارالسلام آغاز و تا شهر مشکات ادامه می‌یابد و برای اتمام آن ما منتظر نگاه ویژه مسئولان شهر کاشان هستیم تا قدمی مثبت برداشته شود. آزاد سازی بخش پایانی این کنارگذر در سفیدشهر با همکاری و پیگیری مسئولان شهرستان و شورای شهر برای دسترسی به مسجد امام حسین (ع) در شهر مشکات در حال انجام است.

ريیس شورای شهر آران و بیدگل به همکاری ارگان‌های شهرستان برای اتمام کنار گذر اشاره کرد و گفت: ادارات راه وشهرسازی٬ فرمانداری٬ شورای شهر٬ نماینده مجلس و منابع طبیعی در حال بررسی و پیگیری آزاد سازی و اتمام پروژه هستند.

اکرمیان گفت: آزاد سازی و رفع معارضات محور کنارگذر حد فاصل جاده ابوزیدآباد تا ریل آهن که حدود 1.5 کیلومتر آن در حوزه آران و بیدگل است انجام شده و مشغول زیر سازی این محدوده هستیم و در ادامه این محور به مسافت 2.5 کیلومتر تا میدان امام علی (ع) کاشان عملیات راه سازی در حال انجام است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری