امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۱۲
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
شماره چهل و هشتم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، این شماره از ویژه‌‌نامه نسل فردا در آران و بیدگل با تیتر برجسته «رنجنامه گردشگری در مرنجاب...» که تحلیلی است بر پیشینه مشکلات ساختاری منطقه گردشگری مرنجاب آران و بیدگل، به قلم جعفر عربیان، مسئول دفتر و دبیر ویژه نامه نسل فردا در آران و بیدگل منتشر شده است.

«رنجنامه گردشگری در مرنجاب...» در نسل فردا 48+دانلود

ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل بصورت پرونده وار، یک صفحه از شماره جدید خود را به موضوع گردشگری در مرنجاب پرداخته است و در یادداشتی انتقادی با تیتر «مرنجاب، ورود اکیدا ممنوع!»، ضمن مرور تاریخی صدور احکام ممنوعیت و محدودیت برای ورود گردشگریان به این منطقه کویری، برخورد غیر اصولی با مشکلات مرنجاب را به نقد کشیده است.

همچنین در ستونی از این ویژه نامه با عنوان «وعده های سر خرمن»، گفته ها و وعده های دو سال اخیر مسئولان استانی، کشوری و شهرستانی در خصوص مرنجاب منتشر شده است.

سرمقاله این شماره از نسل فردا نیز با تیتر «چالش ها و امتیازات شهردار پانزدهم آران و بیدگل» به مناسبت آغاز به کار دکتر رضا رمضانی، شهردار جدید آران و بیدگل نگارش شده است.

گفت و گو با دکتر حسین حاجی تقی، متخصص ارتوپدی در مورد روشهای جدید عمل آرتروسکوپی، یادداشت مهندس محسن بوجار، مدیر کلینیک کامپیوتر با موضوع استارتاپ ها، خبر نارضایتی شهروندان نوش آباد از وضعیت پروژه انتقال پساب فاضلاب کاشان به فولاد کویر و سخنان مهندس محمد رضا اکرمیان، رئیس شورای شهرستان آران و بیدگل در مورد مشکل حل نشده ی آزادسازی مسیر ورودی کنارگذر آران و بیدگل که در محدوده شهرستان کاشان واقع شده از دیگر مطالب خواندنی این شماره از ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل است.

ویژه‌نامه روزنامه نسل فردا از شهریورماه ۱۳۹۳ در شهرستان آران و بیدگل منتشر می‌شود.

صفحات چهل و هشتمین ویژه نامه نسل فردای آران و بیدگل را می توانید از طریق لینک زیر دانلود کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری