امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۱۴
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار آران وبیدگل، با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت: کتاب یکی از زیباترین و مهم‌ترین جلوه‌های فرهنگی است به گونه ای که تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده و می توان فرهیختگی اقوام را با آن سنجید.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ابوالفضل معینی‌نژاد، ملاک ارزیابی توسعه همه جانبه کشور را مطالعه و کتابخوانی ذکر و اضافه نمود: این بخش تأثیر بسزایی در تربیت و پرورش فکری مردم و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان دارد.

وی تصریح کرد: نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، موضوعی است که توجه همگان را می طلبد و با توجه به متون ارزشمند دینی، کتب تاریخی و ادبی برجسته و نیز آثار دانشمندان ایران و جهان، شاید لازم ترین فرهنگی که بواسطه آن می توانیم به بهبود زندگی خود و اطرافیانمان کمک شایان توجهی ارائه دهیم، مطالعه و کتابخوانی است.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: نقش مؤثر و تعیین کننده متولیان، خادمان و همراهان و همدلان حوزه ی کتاب،کتابخوانی و مطالعه در رشد شاخص های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و آموزشی نقش بسیار پر رنگی است و این عزیزان مسئولیتی خطیر برعهده دارند.

فرماندار، ۲۴ آبان ماه روز کتاب،کتابخوانی و کتابدار را فرصت مناسبی برای آشتی و آشنایی بیشتر مردم با فرهنگ کتاب و کتابخوانی ذکر کرد و افزود: اهتمام و همراهی همه کسانی که با فکر، اندیشه، قلم و قدم خویش در راه اعتلای کتاب و کتابخوانی و کتابخانه ها گام برمی دارند را ارج نهاده و توفیق روز افزون همراهان همیشگی و مشتاقان این عرصه را در خدمت به مردم فرهنگ دوست و کتابخوان شهرستان آران و بیدگل از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری