امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: 20 درصد واحدهای آموزشی در این شهرستان دارای ساختمان هایی با قدمت زیاد و تخریبی می باشد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، محمد معدندار، روز چهارشنبه بیان کرد: مدارس فرسوده آران و بیدگل در مقابل زمین لرزه های کمتر از پنج ریشتر هم دوام نخواهند داشت و در این راستا مقاوم سازی مدرسه ها یکی از اولویت های آموزش و پرورش در این شهرستان است.

20 درصد مدرسه های آران و بیدگل تخریبی است

وی افزود: تغییر نظام آموزشی در مدرسه ها و آماده نبودن زیرساخت های لازم موجب بروز مشکلات زیادی در کشور و از جمله این شهرستان شد و به ناچار نمازخانه ها، آزمایشگاه ها و حتی انباری ها به عنوان کلاس درس مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: کمبود فضای آموزشی از دیگر چالش ها در این شهرستان است، به طوری که موجب شده بیش از 18 درصد مدرسه ها در 2 نوبت صبح و عصر اداره شود.

او اضافه کرد: معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با توجه به کمبود فضای آموزشی و لزوم مقاوم سازی مدرسه های این شهرستان در سفر هفته پیش خود به آران و بیدگل برای تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار قول مساعدی داد.

معدندار همچنین با تاکید بر ضرورت استمرار حضور پررنگ خیرین مدرسه ساز در کنار آموزش و پرورش از افتتاح 6 طرح آموزشی و ورزشی در سال جاری با کمک نیکوکاران آران و بیدگلی خبر داد.

نزدیک به 18 هزار دانش آموز در 120 واحد آموزشی آران و بیدگل تحصیل می کنند.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری