امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
صبح روز گذشته، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان این اداره و کتابداران، این روز را به آنها تبریک گفتند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، فرماندار در این بازدید از فعالیت‌های این اداره و کسب مقام برتر استانی به لحاظ میزان امانت کتاب در یکسال گذشته و افزایش دو برابری عضویت در کتابخانه های این شهرستان قدردانی نمود.

ابوالفضل معینی نژاد، در نشستی با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با اشاره به اختصاص نیم درصد از اعتبارات درآمد شهرداری این شهربه کتابخانه ها  و همچنین اختصاص اعتبارات کمیته برنامه ریزی اظهار امیدواری نمود:کتابخانه شماره 2 آران و بیدگل در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به مظلومیت کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: بروز انواع ناهنجاریهای اجتماعی ناشی از فقر فرهنگ و  سرانه پایین مطالعه در بین مردم است و ترویج فرهنگ کتابخوانی ضروری است.

فرماندار از کتابخانه های  شماره1 و 2  و  ساختمان جدید و در حال احداث کتابخانه شماره 2 آران و بیدگل بازدید نمود و مشکلات این دو کتابخانه را بررسی نمود.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری