امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مراسم تودیع و معارفه شیخ محمد باغستانی و شیخ مهدی رحمتی در حوزه یکم امیر المومنین ناحیه مقاومت بسیج آران و بید گل برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مراسم تودیع و معارفه شیخ محمد باغستانی از جانبازان دفاع مقدس و با سابقه‌ترین بسیجیان حوزه امیرالمومنین و معرفی شیخ مهدی رحمتی از روحانیون فعال قرآنی و فرهنگی برگزار شد.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه عقیدتی نظارت حوزه یکم امیرالمومنین سپاه آران‌وبیدگل

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه آران و بیدگل در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت زلزله اخیر کرمانشاه و از دست دادن جمعی از عزیزان هموطن بیان داشت: این جلسه یک جلسه معارفه هست اما جلسه تودیع نیست، چرا که ما همچنان شاهد حضور شیخ محمد باغستانی، روحانی باسابقه و جانباز دفاع مقدس و فعال بسیج در حوزه و پایگاه های مقاومت خواهیم بود.

حجه الاسلام علی اصغر شریفی افزود: بسیج به قول حضرت امام لشگر مخلص خداست و آقای باغستانی یکی از مخلص ترین بسیجیان این حوزه هستند که سالها بدون توقع و چشم داشت به خدمت مشغول بودند.

حجه الاسلام شریفی در معرفی شیخ مهدی رحمتی، اظهار داشت: این روحانی جوان، فعال و پرکار که با وجود مشغله های متعدد فرهنگی این سمت را قبول نمودند یکی از شاخص ترین روحانیون شهرستان هستند که در انجام خدمات فرهنگی خالصانه فالیت می کنند.

وی تصریح کرد: اقدامات فرهنگی و فعالیت های متعدد دینی و انقلابی در هر لباسی ارزشمند و خداپسندانه است اما در لباس بسیج بهترین رنگ را دارد.

در پایان ضمن تقدیر از شیخ محمد باغستانی حکم جناب آقای شیخ مهدی رحمتی قرائت و تقدیم ایشان شد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری