امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان آران و بیدگل با حضور رییس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان تشکیل شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان آران و بیدگل به ریاست ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل و منصور فخاران، رییس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و اعضای ستاد بازآفرینی در فرمانداری آران و بیدگل تشکیل شد.

بافت فرسوده شهری و حاشیه نشینی عاملی برای بروز آسیب‌های اجتماعی

این جلسه با دستور کار گزارش فعالیت پروژه محور تاریخی فرهنگی افتخارالاسلام، ساماندهی منطقه حاشیه نشین مسکونی یحیی آباد و بررسی مشکلات بافت فرسوده شهر ابوزیدآباد تشکیل شد.

ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار و رئیس ستاد بازآفرینی شهری شهرستان آران و بیدگل در این نشست اظهار داشت: هدایت و نظارت بر تهیه برنامه ها و اجرای طرحها و برنامه های بازآفرینی محدوده ها و محله های هدف برنامه های احیاء،بهسازی و نوسازی شهرستان از جمله وظایف این ستاد است.

وی خاطرنشان کرد:بهسازی و ارتقاء شاخص کیفی زندگی مردم به عنوان رویکردی مهم در ستاد بازآفرینی شهری است.

فرماندار،وجود بافتهای فرسوده را به عنوان یکی از چالشهای مهم امروز جامعه ذکر و خاطرنشان کرد:منشأ بروز بیشتر آسیبهای اجتماعی و فرهنگی در بافتهای قدیمی و فرسوده شهرهاست.

وی تصریح کرد: شهرستان آران و بیدگل بدلیل داشتن رتبه سوم در زمینه بناهای تاریخی در استان نیازمند نگاه و استعلام ویژه در این خصوص است.
بافت فرسوده شهری و حاشیه نشینی عاملی برای بروز آسیب‌های اجتماعی 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری