امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل:
امام جمعه آران و بیدگل گفت: استکبار جهانی و عوامل منطقه ای آنها پس از شکست توطئه های پیشین به دنبال شیطنت های جدیدی در منطقه هستند که به جایی نخواهند رسید.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، ‌آیت الله 'سید محمد موسوی' در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل گفت: پس از شکست فتنه داعش در منطقه با محور پر قدرت ایران دشمنان باز به دنبال فتنه انگیزی جدید در منطقه خاورمیانه هستند.

شیطنت های مستکبران در منطقه به جایی نخواهد رسید

وی افزود: فتنه انگیزی در افغانستان، لبنان و عراق نقشه ایجاد ایالات متحده و آل سعود است که باید مردم منطقه در این زمینه هوشیار باشند.

امام جمعه آران و بیدگل بیان کرد: پیشنهاد کمک های مالی و بازسازی به برخی کشورهای منطقه در واقع نقشه ای برای حضور و دخالت در امور داخلی آنهاست که از سوی وهابیت پیگیری می شود.

او در ادامه به وقوع زمین لرزه در استان های غربی کشور اشاره و بر لزوم سرعت بخشی کمک رسانی به آسیب دیدگان تاکید کرد.

آیت الله موسوی گفت: تعدادی از مردم عزیز کشور در پی این حادثه دچار آسیب هایی شدند که همگان موظف به کمک هستند تا دست کم بخش کوچکی از دردهای مردم آن منطقه کاسته شود.

وی اضافه کرد: هماهنگی و انسجام برای کمک به آسیب دیدگان در شرایط کنونی بسیار ضروری است که البته دولت و مردم از همان ابتدای وقوع حادثه وارد صحنه شدند.

زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان ماه در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب مرکز کرمانشاه رخ داد که بر اساس اعلام مسئولان تا کنون (ظهرجمعه) 436 کشته و 10 هزار و 179 مصدوم در این استان داشته است.

این زمین لرزه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارده کرده و طبق برآورد اولیه 31 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزئی دیده است.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری