امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل از ارسال نخستین محموله کمک های غیر نقدی مردم این شهرستان به آسیب دیدگان حادثه زمین لرزه در استان های غربی کشور خبر داد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، مجید طاهری روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت: محموله کمک های غیر نقدی مردمی شامل 165 تخته فرش 6 متری، 12 تخته فرش 12 متر مربعی، 20 رول موکت 75 مترمربعی، 30 گلیم 6 مترمربعی و 20 گلیم کناره است.

کمک های مردم آران و بیدگل به آسیب دیدگان زمین لرزه کرمانشاه ارسال شد

وی افزود: 150 تخته فرش 6 مترمربعی از این محموله تنها از سوی یک فرد نیکوکار برای کمک به آسیب دیدگان تحویل جمعیت هلال احمر آران و بیدگل شد.

رئیس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل بیان کرد: ارزش ریالی این محموله نزدیک به 648 میلیون ریال می باشد که با یک دستگاه کامیون به مناطق آسیب دیده از زمین لرزه در غرب کشور فرستاده شد.

او اضافه کرد: این نخستین محموله کمک های فرستاده شده از سوی هلال احمر آران و بیدگل است و به زودی دومین محموله هم برای آسیب دیدگان در استان های غربی ارسال خواهد شد.

روز چهارشنبه نیز محموله فرشی با یک دستگاه کامیون از سوی خانواده یکی از نیکوکاران شهرستان آران و بیدگل به مناطق آسیب دیده در غرب کشور ارسال شد.

زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 در مقایس امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب گذشته استان های غربی کشور را لرزاند که مرکز لرزه نگاری کشوری کانون این زمین لرزه را 'ازگله' در استان کرمانشاه اعلام کرد.

این حادثه به هفت شهرستان و یک هزار و 950 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد که در نتیجه آن 433 نفر جان خود را از دست دادند و 9 هزار و 388 نفر نیز بر اساس آخرین آمارها تاکنون آسیب دیدند.

*خبرنگار: حسین منصوری فر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری