امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۲۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آران و بیدگل گفت: از مجموع ۲۹ گلزار شهدای موجود در دارالشهدای شهرستان آران و بیدگل، ۲۸ گلزار، ساماندهی و بازسازی شده است.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، غلامرضا حیدری گفت: از مجموع ۲۹ گلزار شهدای موجود در دارالشهدای شهرستان آران و بیدگل، ۲۸ گلزار، ساماندهی و بازسازی شده و تنها گلزار شهدای امامزاده عبدالله(ع) شهر ابوزیدآباد از این موضوع مستثنی است.

ساماندهی ۲۸ گلزار شهدای شهرستان آران و بیدگل

وی افزود: امامزاده عبدالله(ع) به عنوان بنای تاریخی تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی و از لحاظ مدیریتی و موقوفات وابسته به اوقاف و امور خیریه است و ساماندهی آن با مشارکت این دو نهاد و همکاری قرارگاه بسیج سازندگی، شهرداری و شورای شهر ابوزیدآباد انجام خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آران و بیدگل، علت تاخیر در ساماندهی گلزار شهدای این امامزاده را لزوم احیا و مرمت این بقعه متبرکه پیش از ساماندهی گلزار شهدای آن عنوان کرد و افزود: احیا و مرمت این بنای تاریخی حدود یک میلیارد ریال هزینه دارد که در نشست هفته گذشته پیرامون این موضوع، تمهیداتی برای اجرای این پروژه اندیشیده شد.

حیدری افزود: سنگ قبور مطهر شهدای این گلزار خریداری شده و حکاکی نام مبارک شهدا نیز انجام شده و منتظر عملیات اجرایی میراث فرهنگی هستیم و بلافاصله پس از پایان کار میراث، ساماندهی گلزار انجام خواهد شد.

یادآور می شود؛ شهرستان آران و بیدگل با تقدیم جان بیش از یک درصد جمعیت خود در دوران دفاع مقدس، رتبه نخست ایثارگری کشور را به نسبت جمعیت در اختیار دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری