امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۳۲
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
ابوذر فردنژاد مدیر سابق، طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان دوباره سکان اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل را بدست گرفت.
آران وبیدگل نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان، بعد از استعفای علیرضا عابدی از سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل طی حکم صادره از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان ابوذر فردنژاد ریاست این اداره را عهده دار شد.

علیرضا عابدی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل شد

علیرضا عابدی کارمند اداره آموزش و پرورش و متولد ۱۳۵۱ با مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی از دانشگاه تهران در آبانماه سال 96 سرپرستی اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل شد و با استعفا ایشان در پایان اسفند ماه ابوذر فرد نژاد کارمند اداره ورزش و جوانان با مدرک کارشناسی تربیت بدنی مجددا ریاست این اداره را بر عهده گرفت.

در حکم صادره از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان آمده است:
جناب آقای ابوذر فرد نژاد
با سلام و احترام
پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد (ص) و آل محمد (ص) نظر به تعهد و تخصص جنابعالی بدین وسیله طبق پست سازمانی و صورتجلسه کمیته ساماندهی به شماره 820 مورخ 19/1/97 به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل منصوب میشوید.
برنامه ریزی کلید موفقیت و فرایندی مستمر برای صحیح دیدن و ساختن آینده هر سازمان است و بی شک بدون آن سازمانه امکان ادامه حیات نخواهند داشت . چنانچه نگرش ها مبتنی بربرنامه ریزی باشد .عمل نیز بر مبنای تعقل و تفکر آینده نگر استوار و ما را در رسیدن به اهداف رهنمون خواهد بود .امید است با اتکال به خداوند منان و الهام از تعالیم حیات بخش اسلام در راستای تحقق اهداف سازمانی از طریق برنامه ریزی و تعامل با مسئولین موفق باشید.
محمد سلطان حسینی
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری